WaveLab Pro 10

Svetová jednotka medzi softvérmi pre úpravu a mastering audia.
Kód:
WAVELABPRO10
499,00 € 415,83 €
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.WaveLab Pro 10

prináša celý rad vylepšení a nových funkcií aby bol mastering ešte pôsobivejší. Podpora videa, rozšírené externé efekty, referenčná stopa, vylepšené undo / redo a mnohé ďalšie funkcie vo WaveLab Pro 10 ponúka skutočné umenie masteringu.

 

Vlastnosti:

  • Podpora prehrávania videa pre úpravu a spracovanie zvuku video súboru v synchronizácii s vizuálmi.

  • Rozšírená podpora externých efektov pre integráciu externých efektových zariadení do toku signálu WaveLab cez externé FX zbernice.

  • Referenčná stopa pre pridanie referenčného zvukového súboru, čo umožňuje prepínanie medzi ním a zvukovými súbormi, na ktorých sa pracuje.

  • Podpora externých editorov na integráciu ďalších zvukových editorov do pracovného postupu vo WaveLab, čo umožňuje úpravu klipov v týchto aplikáciách priamo z WaveLab.

  • História Undo / Redo je úplne nový systém úprav undo / redo a je teraz prvýkrát k dispozícii v pracovnom priestore aplikácie Audio Editor.

  • Multitrack nahrávanie v "Audio Montage".

  • Audio Montage Inspector a kontrola zoznamu skladieb, ktorá poskytuje vylepšenia používateľského rozhrania v okne Audio Montage, s vyhradenými ovládacími prvkami pre zvukové, referenčné a video stopy.

  • Audio Montage Inline editácia  umožňuje otvárať kompletné klipy zvnútra zvukových zostáv a nedeštruktívne upravovať v editore Waveform Editor alebo Spectrum Editor.

  • Live input stream recording, ktorý umožňuje toľko zvukových tokov, koľko dokáže vstupné zariadenie / systém zvládnuť resp. zaznamenať prostredníctvom časti Master a reťazca plug-inov.

  • Ďalšie vylepšenia vrátane rozšíreného dialógového okna nastavenia zvuku; zoznam značiek a zoznam CD sledujúce indikátor prehrávania; importovanie značiek zo súborov XML (iba Pro verzia); viac efektov a spracovania prehrávania v časti Master (iba Pro); monitor výkonnosti; Zobrazenie CD albumu v okne CD Tool; vykresľovanie v reálnom čase; vylepšená podpora doplnkov VST od tretích strán; vylepšené prehrávanie a ďalšie.

Viac informácií
Špecifikácia
Logo Mac Logo PC
Mac OS X version 10.13/10.14 64-bit Windows 10
Intel alebo AMD multi core CPU Intel alebo AMD multi core CPU
OS kompatibilný audio hardware OS kompatibilný audio hardware
4 GB RAM
4 GB voľného miesta na disku
Doporučené rozlíšenie obrazovky 1024 x 768
DVD-ROM dual drive potrebná pre inštaláciu
USB port pre USB-eLicenser (nie je potrebný pre WaveLab Elements)
Internetové pripojenie pre aktiváciu licencie a grace period update download