-10.58%

Traktor Kontrol Z1

Kompaktný 2-kanálový mixer, controller a audio interface pre TRAKTOR DJ a TRAKTOR PRO 2, kompatibilný s iOS (iPad, iPhone). Výborne spolupracuje s X1 a F1.
Kód:
tkz1
Znížená cena 169,00 € 140,83 € Bežná cena 189,00 €
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.Od 28.4.2017 až do 3.7.2017 dostanete pri kúpe Traktor Kontrol X1 alebo Z1 plný Traktor Pro 2 softvér pre DJ-ov zadarmo!


Traktor Pro 2

 

TRAKTOR KONTROL Z1 je kompaktný prenosný profesionálny DJ mix controller pre TRAKTOR DJ a TRAKTOR PRO 2. Cez cue sekcie môžete monitorovať vaše mixy s profesionálne precíznosťou. S intuitívnym ovládaním hlasitosti, EQ, filtrov a efektov na oboch kanáloch máte absolútnu kontrolu nad produkcie. A vstavaná 24-bitová zvuková karta umožňuje okamžité použitie kdekoľvek a ihneď. 

Kompatibilné s iOS (TRAKTOR DJ)

Pripojte Z1 ku svojemu iPadu alebo iPhone a mixujte na jediné profesionálne DJ aplikácie pre iOS TRAKTOR DJ. Z1 dokonca dobije vaše iOS zariadenia Počas hrania, takže sa nemusíte obávať o životnosť batérie.

 

Kompaktný klub-set

TRAKTOR KONTROL Z1 perfektne spolupracuje s TRAKTOR PRO 2. pridajte TRAKTOR KONTROL X1 na ovládanie efektov, LOOP a transportných funkcií ako play a sync, a TRAKTOR KONTROL F1 kvôli umocnený Vašej kreativity s Remix Deck ™.

Traktor Kontrol Z1 s iOS   Traktor Kontrol Set

Vlastnosti:

  • 2-kanálový mixer s 3-pásmovým EQ
  • Vstavaná 24-bit zvuková karta
  • Profesionálny knoby, fadery a podsvietené tlačidlá

Popis hardvéru:

Traktor Kontrol Z11 - EQ A FILTER SEKCIA
3-pásmový EQ, gain Controll a zavalitý filter ovládače pre oba kanály na ovládanie vášho DJ setu. Pri práci s TRAKTOR DJ, stisku a podržte Mode tlačidlo a Môžete na decká nezávisle prepína medzi filtrom (tlačidlo bude modré) a "one-knob FX control" (tlačidlo bude oranžové). Pri práci s TRAKTOR PRO 2, Mode tlačidlo prepína medzi low- a high-rezonanciu filtre. 

Pomocou A a B tlačidiel Vám na colosus.cz páči Cua kanál. Cue Mix knoby upravujú pomer medzi cue signálom a master výstupom v slúchadlách. Cue Volume upravuje hlasitosť v slúchadlách.


2 - FADER SEKCIA
Dva kanálové fadery + crossfader s hladkým priebehom. Vďaka okamžitej vizuálnej kontrole úrovne signálu na LED panely Môžete hravo mixovať v každom klube a na každej akcii.

Našli sme ďalšie produkty o ktoré by ste mohli mať záujem!