Powerbase EDGE - Sony L-séria

Napájací set pre Sony L-sériu
Kód:
PBE-S
319,00 € 265,83 €
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.Powerbase EDGE pre Sony L-sériu

Tento model je nasledovníkom úspešného modelu Powerbase70, Powerbase Edge je set pre kinokamery a DSLR v malom formáte s V-mount adaptérom. Set Li-Ion článkov so 14,8V obsahuje jeden 8V port pre napájanie rôznych kamier, dva USB výstupy a dva P-Tap výstupy, z ktorých jeden je SmartTap.

 8V port poskytuje výkon pre väčšinu DSLR a menších kinokamier na trhu, ktoré využívajú malé batérie Li-Ion s výkonom 7,4 V. K dispozícii je sortiment batériových káblov, ktoré sú pre 8V port. Okrem napájania kamery sú dostupné dva P-Tap porty pre napájanie monitorov, svetiel, bezdrôtových vysielačov atď. Dva dostupné porty USB sú použitelné pre nabíjanie mobilných zariadení, ako aj pre napájanie akéhokoľvek 5V príslušenstva (napr. zvukových rekordérov).

Pretože pri napájaní kamery a viacerých zariadení je často ťažké určiť dobu výdrže, Powerbase Edge má vstavaný displej dobehu, ktorý dodáva na minútu presnú výdrž batérie. Podsvietenie displeja sa aktivuje tlačidlom a displej je viditeľný v akomkoľvek prostredí. Edge má rýchloupínací tanier, ktorý sa pripevní pod kameru, alebo sa rýchlo pripojí / oddelí na výstroj alebo kameru. EDGE je o 30% menšia ako Powerbase 70, ale stále vydrží záťaž plnej kinokamery.

Set obsahuje nabíjačku PB70-C15 a kábel batérie pre Sony L-sériu.

Viac informácií
Špecifikácia
Kapacita
  • 49wh(14.8vdc, 3.3Ah )
Veľkosť
  • 12.9 x 9.1 x 3.7 cm
Hmotnosť
  • 0.6 kg
Výdrž
  • cca 8,25 hod. (podľa Sony NX100)
Max. zaťaženie
  • 8A