DaVinci Resolve Micro Panel

Vysoko kvalitný prenosný panel s nízkym profilom, obsahujúci tri trackbally s vysokou citlivosťou a 12 precíznych otočných ovládačov pre prístup ku všetkým základným nástrojom na primárnu úpravu farieb.
Kód:
DV/RES/BBPNLMIC
1 098,00 € 915,00 €
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.DaVinci Resolve Micro Panel je vysoko kvalitný prenosný panel s nízkym profilom, obsahujúci tri trackbally s vysokou citlivosťou a 12 precíznych otočných ovládačov pre prístup ku všetkým základným nástrojom na primárnu úpravu farieb.

Nad stredným trackballom sú umiestnené tlačidlá na prepínanie medzi log a ofsetovou korekciou farieb, ako aj tlačidlo na zobrazenie DaVinci Resolve na celú obrazovku, ktoré je výborné pri požívaní s laptopom. Osemnásť funkčných kláves na pravej strane panelu umožňuje priamy prístup k najpoužívanejším funkciám pri úprave i k ovládaniu prehrávania. 

DaVinci Resolve Micro Panel je perfektným nástrojom pre majstrov strihu a koloristov, ktorí potrebujú prenosné riešenie, výborne použiteľné priamo na mieste nakrúcania, kde môžu upravovať obraz, farby i jas. Je ideálny pre úpravu videa v prenosových vozoch, skvelý na výučbu študentov a má mnohé ďalšie možnosti využitia!