Propellerhead

Shop By

Možnosti nákupu

Položiek: 10

 • Propellerhead - USB Ignition Key

  Tento USB licenčný kľúč je vhodný pre užívateľov Reason Essentials, ktorý vyžadujú dve alebo viac súbežných inštalácii programu na viacerých počítačoch naraz, keďže USB licenčný kľúč sa nachádza v balení Reason 7 ale nie v Reason Essentials 2. Kľúč takisto slúži ako náhrada v prípade straty.
  s DPH: 45,00 € bez DPH: 37,50 €
 • Propellerhead - Reason Essentials 9.5

  Novinkou v Reason Essentials 9.5 je podpora VST - obsahuje všetko čo potrebujete na záznam,strih,mixáž a tvorbu hudby. Obsahuje gitarové efektové jednotky od Softube. Podpora 64 bit.
  s DPH: 69,00 € bez DPH: 57,50 €
 • Propellerhead - Reason 9.5

  Novinkou Reason 9.5 je podpora VST - legendárne hudobné, produkčné štúdio, ktoré obsahuje všetko čo potrebujete od záznamu cez strih, mixáž až po tvorbu hudby a vytváranie vlastných zvukov.
  s DPH: 349,00 € bez DPH: 290,83 €
 • Propellerhead - Reason 9 pre majiteľov Reason Limited/ Adapted/ Essentials

  Najnovšia verzia jedinečného rackového programu pre tvorbu hudby. Zvýhodnená cena iba pre majiteľov verzií Limited/Adapted.
  s DPH: 269,00 € bez DPH: 224,17 €
 • Propellerhead - Reason 9 Upgrade

  Reason - legendárne hudobné, produkčné štúdio, ktoré obsahuje všetko čo potrebujete od záznamu cez strih, mixáž až po tvorbu hudby a vytváranie vlastných zvukov. Reason verzia 9 prináša úplne novú skupinu nástrojov, profesionálnu úpravu intonácie spevu, vylepšené užívateľské rozhranie a veľa ďaľšieho.
  s DPH: 129,00 € bez DPH: 107,50 €
 • Propellerhead - Reason 9 EDU

  Reason - legendárne hudobné, produkčné štúdio, ktoré obsahuje všetko čo potrebujete od záznamu cez strih, mixáž až po tvorbu hudby a vytváranie vlastných zvukov. Reason verzia 9 prináša úplne novú skupinu nástrojov, profesionálnu úpravu intonácie spevu, vylepšené užívateľské rozhranie a veľa ďaľšieho. Školenie k zakúpenému softvéru máte u nás zdarma. EDU Verzia je určená len pre študentov a učiteľov.
  s DPH: 289,00 € bez DPH: 240,83 €
 • Propellerhead - Recycle

  Kreatívny nástroj pre strihanie hotových slučiek a ich prispôsobenie akémukoľvek tempu. Vytvára groove nezávislé na tempe s obrovskými možnosťami ďaľších úprav. Ukladanie do univerzálneho REX formátu.
  s DPH: 199,00 € bez DPH: 165,83 €
 • Propellerhead - Recycle EDU

  Kreatívny nástroj pre strihanie hotových slučiek a ich prispôsobenie akémukoľvek tempu. Vytvára groove nezávislé na tempe s obrovskými možnosťami ďaľších úprav. Ukladanie do univerzálneho REX formátu.

  Bežná cena: 105,00 €

  Špeciálna cena: s DPH: 79,00 € bez DPH: 65,83 €

 • Propellerhead - Reason Rhythm Combo Bundle

  Dvojbalenie: Reason Electric Bass Refill a Reason Drum Kits za špeciálnu cenu.
  s DPH: 139,00 € bez DPH: 115,83 €
 • Propellerhead - Reason Electric Bass

  Reason Electric Bass Refill - to sú realistické basové gitary ako napríklad Fender Jazz Bass, Fender Precision Bass, Gibson Les Paul a iné.Vďaka tomuto balíku sa budete cítiť ako skutočný profesionálny bassgitarový hráč.
  s DPH: 99,00 € bez DPH: 82,50 €

Položiek: 10