New

Propellerhead - Reason 9.5

Novinkou Reason 9.5 je podpora VST - legendárne hudobné, produkčné štúdio, ktoré obsahuje všetko čo potrebujete od záznamu cez strih, mixáž až po tvorbu hudby a vytváranie vlastných zvukov.
Kód: 100900010 Link na výrobcu
s DPH: 349,00 € bez DPH: 290,83 €
Propellerhead
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.Popis produktu

Detaily

Novinkou v Reason 9.5 je podpora VST pluginov a nástrojov!

Pre majiteľov Reason 9 je upgrade na 9.5 úplne zadarmo!

Propellerhead  Reason 9 - celosvetovo obľubený hudobný program pre tvorbu hudby, postprodukciu a live multitrack nahrávanie. Je opäť oveľa masívnejší a lepší ako kedykoľvek predtým a plne pripravený spracovať vaše nápady a podporiť vašu kreativitu. Je to tak jednoduché: Máte Reason, máte všetko čo potrebujete k tvorbe.

Reason verzia 9 prináša úplne nový skupinu nástrojov (Players) pre prácu s notami -  Scales and Chords, Note Echo a Dual Arpeggio. Zároveň prínáša profesionálnu úpravu intonácie spevu - Pitch Edit, možnosť previesť audio na midi, okamžite vyrenderovať  ktúkoľvek nástrojovú stopu do audio stopy, previesť monofónu audio stopu do midi stopy. Vylepšenia sa dočkalo aj užívateľské rozhranie, ktoré teraz ponúka možnosť vybrať si voľbu vzhľadu (svetlá, tmavá, modá). Reason 9 navyše obsahuje obrovské množstvo nových zvukov v úplne novej Reason 9.

Pre kompletný popis noviniek v Reason 9 kliknite sem.

 

pitch_edit 

 

R9 players