AVID - Pro Tools | MTRX Príslušenstvo (8 verzií)

Príslušenstvo pre Pro Tools | MTRX
Kód: P9900-712xx-00 Link na výrobcu
s DPH: 195,00 € bez DPH: 162,50 €
AVID
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.



* Povinne vyplnené polia
* O skladovej dostupnosti jednotlivých možností sa prosím informujte

Popis produktu

Detaily

Doporučené príslušenstvo pre Pro Tools | MTRX


 

  Typ Popis
  Pro Tools | MTRX SFP/LC modul

SFP-LC moduly pre MADI v 3. verziách:

  • Multi Mode 850 nm low output LED
  • Multi Mode 1300 nm low output LED
  • Single/Multi Mode 1300 nm Laser
  Pro Tools | MTRX Coax MADI TX w/ HD/mini-BNC SFP modul pre koaxiálne MADI rozhranie
  Pro Tools | MTRX HD-BNC to BNC adapter 0,5m 0,5m redukčný kábel z HD-BNC na BNC
  Pro Tools | MTRX LC-SC MM fiber optic cable 2m 2m multimódový optický kábel s koncovkami LC<>SC
  Pro Tools | MTRX AES LFHsub to XLR AES breakout kábel s XLR koncovkami
  Pro Tools | MTRX AES LFHsub to 2xDB25 AES breakout kábel s 2 x DB-25 koncovkami