mLogic - mLink

Rozširovací externý Thunderbolt box pre PCIe karty.
Kód: MLINK001 Link na výrobcu
s DPH: 419,00 € bez DPH: 349,17 €
mLogic
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.Popis produktu

Detaily

Rozširujúci Thunderbolt box pre PCIe karty

Thunderbolt technológia v kombinácií s mLogic mLink prináša jedinečnú rozšíriteľnosť a vysoký výkon pre užívateľov s mobilnými a kompaktnými počítačmi.

PCIe adaptéry teraz spolupracujú s Mac-mi s Thunderbolt-om.

S novým mLink od mLogic môžete pracovať s iMac-om, Mac mini, Macbook Pro alebo MacBook Air s Thunderbolt-om s tým, čo bolo predtým vyhradé len pre veľké počítače ako napríklad Mac Pro. mLink a Thunderbolt technológia prinášajú funkčnosť profesionálnych PCIe adaptérov do systémov, kde nie je potrebná veľká pracovná stanica.

Screen_Shot_2012-09-04_at_4.25.01_PM_grande.png

 

Nebolo by fajn, keby ste v teréne použili MacBook Pro na zaznamenanie nekoprimovaného HD alebo 2K materiálu? S mLink je to možné. mLink umožňuje použiť len PCIe karty polovičnej dĺžky na pripojenie k počítaču s Thunderbolt portom.

Vymeň a choď.

mLink je nrvhnutý tak, aby bolo jednoduché inštalovať a vymieňať PCIe karty z a do mLink-u. Rýchlo a pohodlne ste teraz schopný robiť veci, ktoré neboli možné pokiaľ nebol mLink.

Thunderbolt I/O. Extrémne vysoký výkon.

Thunderbolt technológia umožňuje mLink-u dosahovať rýchlosti až do 10 Gbps. To je 20x viac ako USB 2.0 a 12x rýchlejšie ako s FireWire 800! Ak je osadená PCIe RAID karta s ôsmimi SATA II diskami, mLink dosahuje priepustnosť cez 700 MB/s, čo je plne postačujúce pre väčšinu dostupných aplikácií.

 

AJA_Test_large.jpg

 

Veľa možností. Malé rozmery.

Dva 10 Gbps Thunderbolt porty umožňujú mLink-u podporu zapojenia až šiestich Thunderbolt zariadení vrátane DisplayPort, DVI, HDMI, Mini DisplayPort a VGA monitorov (za použitia mDP adaptéra). A to všetko je zabalené v kompaktnom a ľahkom šasi, ktoré sa bez problémov zaradí medzi vaše ostatné zariadenia a maximálne využije mobilné aplikácie.

Ďalšie informácie

Špecifikácia

Rozmery:

mLink Rozmery

mLogic Thunderbolt partnery:

Špecifikácia:

mLink Tech spec

mLink Thunderbolt Compatibility