AJA - HI5-Fiber (SD/HD/3G SDI w Fiber input)

Hi5 s ST Fiber vstupom (SD/HD/3G SDI protokol cez Fiber)
Kód: HI5-Fiber Link na výrobcu
s DPH: 829,00 € bez DPH: 690,83 €
AJA
phone-icon

Ak potrebujete viac informácií o produkte alebo dodaní, zavolajte nám na 02 / 43 634 664.

arrow-icon

Pri vrátení nepoužitého tovaru do 14 dní, Vám vrátime peniaze. (Obchodné podmienky)

world-icon

Tento produkt posielame do celého sveta.



Popis produktu

Detaily

Hi5 s ST Fiber vstupom (SD/HD/3G SDI protokol cez Fiber)

AJA Mini konvertory ponúkajú veľký rozsah kompakných, samostaných konverzných riešení postavených na kvalite a vysokých štandardoch.
 

Vlastnosti:

  • Fiber optic HD/SD-SDI na HDMI
  • Podpora single mode 1310 nm fiber optic cable s ST receiver
  • Plná HDMI podpora vrátane embedded audio
  • Dodatočný 2-kanálový RCA jack audio výstup
  • Nie je potrebná konfigurácia
  • HDMI V1.2 štandard
  • Vrátane 1m HDMI kábla
  • 5 ročná záruka
  • Napájanie 5-20V (univerzálny zdroj je v balení)

Ďalšie informácie

Špecifikácia

Inputs

Fiber optic ST connector supporting SMPTE-259/292/296 HD/SD-SDI

Input Formats

525i, 625i, 720p 50/59.94/60, 1080i

50/59.94/60, 1080p23.98, 1080p24

1080p25, 1080p29.97, 1080p30

Outputs

HDMI with embedded audio

Audio (2-channel RCA-style outputs)

Power

+5VDC Regulated, 3 Watts, Power Supply Required (included with purchase)

Size

4.6” x 2.4” x 1” (117 x 61 x 25mm)

Možno Vás budú zaujímať nasledovné produkty

DWP-U (napájací zdroj)

DWP-U (napájací zdroj)

s DPH: 54,00 € bez DPH: 45,00 €
RMB-RO (Rack mount úchytka)

RMB-RO (Rack mount úchytka)

s DPH: 10,00 € bez DPH: 8,33 €
RMB10-RO (Kit 10 rack mount úchytiek)

RMB10-RO (Kit 10 rack mount úchytiek)

s DPH: 79,00 € bez DPH: 65,83 €